De anti-aging essence die de huid laat stralen en deze voorbereidt op de volgende verzorgingsstappen.
TIME-FILLER ESSENCE is een anti-aging gezichtslotion die de glans van uw huid naar voren brengt en deze voorbereidt op de verdere verzorging.
Alle expertise op het gebied van esthetische geneeskunde FILORGA in een hydraterende anti-aginglotion voor een gladdere, stralende en als het ware gerevitaliseerde huid.
Een frisse en ultralichte formule met krachtige plantenextracten om de huid glad te maken en te hydrateren. Deze anti-aginglotion laat de huid weer stralen en bereidt haar voor op de verdere verzorgingsroutine.
Voordelen:
Gladmakende en hydraterende werking. Versterkte huidbarrière.
Bij 90% van de vrouwen is de huid fris en gehydrateerd*.
*Zelfbeoordeling – 70 proefpersonen – resultaten na het eerste gebruik van TIME-FILLER ESSENCE.
Giet een paar druppels in de palm van je hand.
Breng het product ’s ochtends en ’s avonds aan op een schone huid als eerste stap van uw verzorgingsroutine, over het hele gezicht en de hals.
Niet afspoelen.
De ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk worden regelmatig bijgewerkt. Voordat u een product van ons merk gebruikt, raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking te lezen om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijk gebruik.
Aqua (Water, Eau), Glycerine, Methylpropaandiol, 1,2-Hexaandiol, Isopentyldiol, Gluconolacton, Polysorbaat 20, Saccharide-isomeer, Natriumhydroxide, Chondrus Crispus (Carrageen) Poeder, Vigna Aconitifolia Zaadextract, Parfum (Geur), O-Cymen-5-Ol, Maltodextrine, Adenosine, Sucrose Palmitate, Glucose, Natriumhyaluronaat, Glyceryl Linoleaat, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Natriumchloride, Citroenzuur, Natriumcitraat, Natriumbenzoaat, Kaliumchloride, Kaliumsorbaat, Calciumchloride, Magnesiumsulfaat, Glutamine, Natriumfosfaat, Ascorbinezuur, Natriumacetaat, Tocoferol, Lysine HCl, Arginine HCl, Alanine, Histidine HCl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptofaan, Fenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbaat 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamine, Glutathion, Asparagine, Asparaginezuur, Ornithine HCl, Glutaminezuur, Nicotinamide-adenine-dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCl, Co-enzym A, Natriumglucuronaat, Thiaminedifosfaat, Retinylacetaat, Inositol, Niacine, Niacinamide, Pyridoxine HCl, Biotine, Calciumpantothenaat, Riboflavine, Natriumtocoferylfosfaat, Thiamine HCl, Foliumzuur
Contact laboratorium :
https://int.filorga.com
LABORATOIRES FILORGA COSMÉTIQUES
2-4 rue de Lisbonne - 75008 PARIS - FRANCE