De dubbele scrub met AHA en granaatappelpitjes: een gegarandeerd gladde huid!
De Verjongende lichaamsscrub met AHA’s en granaatappelpitjes zorgt voor een dubbele peeling om dode huidcellen te verwijderen en de huid weer te laten stralen.
De huid is gladder en zachter, voor een gegarandeerd verjongend effect!
De heerlijke geur van granaatappel en de gelachtige textuur maken het masseren een stuk makkelijker; het product spoelt gemakkelijk af en zorgt voor een echt moment van welzijn.
Voordelen:
Een natuurlijke antioxidant die vrije radicalen neutraliseert die vroegtijdige huidveroudering veroorzaken
Breng het product rechtstreeks aan op de droge huid en masseer het zachtjes in met cirkelvormige bewegingen. Spoel het af. Gebruik het 1 à 2 keer per week.
Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig spoelen.
De ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk worden regelmatig bijgewerkt. Voordat u een product van ons merk gebruikt, raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking te lezen om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijk gebruik.
AQUA (WATER / EAU), PROPANEDIOL, BAMBUSA ARUNDINACEA-STAMEXTRACT, GLYCERINE, TRIETHYLCITRAAT, PENTYLEENGLYCOL, XANTHAANGOM, GLYCOLZUUR, PUNICA GRANATUM ZAADPOEDER, MELKZUUR, NATRIUMBENZOAAT, ACACIA SENEGAL GUM, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, TROPOLONE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, ALCOHOL, LECITHINE, PLANTAARDIGE OLIE, TOCOFEROL, ASCORBYL TETRAISOPALMITAAT, CYCLODEXTRINE, VITEX AGNUS-CASTUS-EXTRACT.
Maak je look compleet