De "Ocean Silk"-technologie van Hair In The Sun beschermt je haar en je haarkleur tegen de zon met een UV-filter dat zelfs na het zwemmen of douchen in het haar blijft zitten.
Resultaten:
Het werkt ook als stylingcrème en zorgt voor een lichte fixatie, zodat je haar in model blijft terwijl je van de zon geniet.
De ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk worden regelmatig bijgewerkt. Voordat u een product van ons merk gebruikt, raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking te lezen om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijk gebruik.
AMYL CINNAMAL - AQUA (WATER) - CI 15985 - CITRAL - CITROENZUUR - DIPROPYLEENGLYCOL - HEXYL CINNAMAL - GEHYDROLYSEERD RHODOPHYCEA-EXTRACT - HYDROXYPROPYL GUAR - HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM - CHLORIDE - LIMONENE - LINALOOL - PANTHENOL - PARFUM - PEG-40 GEHYDROGENEERDE RICINUSOLIE - FENOXYETHANOL - POLYACRYLAAT-1 CROSSPOLYMEER - POLYSILICON-19 - PROPYLEENGLYCOL - NATRIUMBENZOAAT