Pittig, opwindend, elegant...
Zwarte peper, om weer tot jezelf te komen!
Een parfumlijn ontworpen door Serge Lutens, geheel naar zijn evenbeeld! Minimalistisch, strak, hoekig en compromisloos: elk van zijn flacons, met hun uiterst strakke vormgeving, weerspiegelt de hoge eisen en het karakter van de ontwerper. Een soberheid in de vorm van een manifest dat de rijkdom en weelde van de parfum benadrukt, met parfum en kleuren die even veelzijdig en genuanceerd zijn als de schitteringen en facetten van onze persoonlijkheden.
Sterke alcoholische dranken met een vleugje Proust, de parfumerie Serge Lutens brengt al meer dan 20 jaar creaties op de markt legendarische parfum. Van „Féminité du bois“ tot „Ambre sultan“ en „La fille de Berlin“... elk parfum belichaamt een uitzonderlijk verhaal en een unieke signatuur.
Misschien die van u?
Geurfamilie:
Zwarte peper uit Madagaskar, Nootmuskaat, Cederhout
Een parfum Serge Lutens geeft zoveel mogelijk de voorkeur aan grondstoffen van natuurlijke oorsprong en van topkwaliteit. Alleen deze garanderen een echte ontwikkeling van de geur op de huid. Breng het parfum bij voorkeur rechtstreeks op de huid aan of verstuif* het en wacht enkele minuten, zodat de compositie zich ten volle kan ontplooien en zich in al haar betoverende waarheid kan openbaren. Bij Serge Lutens komen de essences uiteindelijk altijd tot hun recht!
*De parfums van Serge Lutens bieden twee manieren om het parfum aan te brengen: voor puristen met de vinger (via de dop van het flesje) / voor meer gebruiksgemak via een verstuiver
De ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk worden regelmatig bijgewerkt. Voordat u een product van ons merk gebruikt, raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking te lezen om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijk gebruik.
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), DIPROPYLEENGLYCOL, LIMONEEN, LINALOOL, BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHAN, ETHYLHEXYLMETHOXYCINNAMAAT, EUGENOL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5), BHT, CI 14700 (RED 4)
Maak je look compleet
Om contact op te nemen met de verantwoordelijke persoon : LES SALONS DU PALAIS ROYAL-SHISEIDO SA, 25, RUE DE VALOIS 75001 PARIS
Of in de sectie "Contact" van SHISEIDO.COM : https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php