De geurige en hydraterende nevel Minuit Chéri verspreidt een betoverende geur van tuberoos die een magnetische aantrekkingskracht uitoefent.
De geurige en hydraterende nevel Minuit Chéri verspreidt een betoverende geur van tuberoos die een magnetische aantrekkingskracht uitoefent.
De huid wordt verfrist en ziet er stralend uit. Dit product maakt deel uit van stap 5 van onze routine.
Voordelen:
→Hydrateert de huid zachtjes,
→Hydrateert onmiddellijk en zorgt ervoor dat de huid prettiger aanvoelt,
→Onmiddellijk fris gevoel,
→Geeft de huid een subtiele geur.
Op het lichaam verstuiven.
De ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk worden regelmatig bijgewerkt. Voordat u een product van ons merk gebruikt, raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking te lezen om er zeker van te zijn dat de ingrediënten geschikt zijn voor uw persoonlijk gebruik.
AQUA (WATER), POLYGLYCERYL-4 CAPRAAT, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLAAT, PARFUM (GEURSTOF), NATRIUMBENZOAAT, CITROENZUUR, PANAX GINSENG-WORTELEXTRACT, GLYCERINE, KALIUMSORBAAT, ALFA-ISOMETHYLIONON, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONEEN, LINALOOL, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, LINALYLACETAAT, PINEEEN, VANILLINE, CITRUS LIMON SCHILOLIE, TETRAMETHYLACETYLOCTAHYDRONAFTHALENEN
Om contact op te nemen met de verantwoordelijke persoon : SAS BAINS ET NATURE, 37 boulevard Suchet 75016 Paris
In de sectie "Contact" van BAIJA.COM : https://baija.com/pages/contact
Per e-mail of telefoon via de klantenservice : serviceclient@baija.com - 01 49 38 00 96